FAQ

 1. Po co jest PAD? Polska Akademia Dzieci ma na celu rozbudzanie umiłowania wiedzy, rozwijania umiejętności stawiania pytań oraz poszukiwania odpowiedzi na nie. PAD pragnie zachęcać „Młodych naukowców” (dzieci w wieku 6-12 lat) do wspólnych poszukiwań i eksperymentów, zarówno fizycznych, jak też myślowych.
 2. Czy przed przyjściem na zajęcia muszę się zapisać ?
  Tak. Należy napisać maila na adres konferencjapad@gmail.com  Przyjmujemy grupy oraz osoby indywidualne (dzieci pod opieką rodzica/opiekuna) do wyczerpania miejsc. 
 3.  Jakie informacje muszę podać w momencie zapisu? Osoba indywidualna - imię i nazwisko dziecka, imię i nazwisko opiekuna, telefon oraz mail do opiekuna. Grupy - szkoła, klasa, liczba opiekunów oraz lista dzieci (samo imię i nazwisko, w formacie do edycji), imię oraz nazwisko opiekuna kontaktowego wraz z jego telefonem oraz mailem. Można podać dane wszystkich opiekunów, jeśli taka jest ich wola. 
 4. Ile muszę mieć lat, aby stać się studentem PAD? PAD przy WSNHiD przyjmuje dzieci w wieku 6 – 12 lat. 
 5. Jeśli uczestniczyłem w PAD w tym roku, będę mógł/mogła zapisać się w nowym roku? Tak, o ile nie przekroczysz granicy 12 lat.
 6. Czy muszę znać regulamin? Tak, regulamin należy przeczytać przed napisaniem maila z prośbą o zapisanie do PAD.
 7. Gdzie znajdę regulamin PAD? Na naszym blogu w górnej zakładce, lub klikając tutaj.
 8. Czy mogę zgłosić się jako Młody Wykładowca? Jak najbardziej. W ciągu roku zapraszamy 8 osób jako Młodych Prelegentów.
 9. Jak mogę zgłosić chęć przygotowania wykładu? Prosimy o napisanie maila w tej sprawie do koordynatorów PAD: Pawła Hostyńskiego hospaulo@gmail.com lub
  Weroniki Górskiej-Wolniewicz - konferencjapad@gmail.com
 10. Kiedy będą odbywać się wykłady?
  Semestralny plan wykładów jest zamieszczany na stronie w zakładce terminy zjazdów oraz zapisy. W razie zmian, umieszczana jest informacja na tym blogu.
 11.  Ile czasu trwa wykład?
  Maksymalny czas trwania zajęć to 90 min. Pomiędzy wykładem Młodego oraz Dorosłego Prelegenta jest krótka przerwa.
 12. Gdzie otrzymam indeks? Przed wejściem na inaugurację lub przed pierwszym wykładem, jeśli nie byłe/aś studentem PAD od początku roku akademickiego.
 13. Co muszę zrobić, żeby uzyskać dyplom PAD? Po prostu uczestniczyć w wykładach.
 14. Kiedy rozdawane będą dyplomy? Po zakończeniu II semestru (czerwiec 2014)
 15. Czy mogę uczestniczyć w konkursach PAD? Tak, jako student PAD możesz brać udział w konkursie blogowym PAD oraz innych ogłaszanych na tym blogu lub na blogu ogólnym PAD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz