środa, 20 sierpnia 2014

Muzyka jazzowa dla dzieci - za darmo.

Z a p r o s z e n i e na
VI EUROPEJSKIE SPOTKANIA TRADYCJONALISTÓW JAZZOWYCH
M A Ł A A K A D E M I A J A Z Z U ”
27 września 2014 roku odbędzie się w Poznaniu szósta edycja Europejskich Spotkań Tradycjonalistów Jazzowych. Tradycyjnie gospodarzem spotkań będzie poznańska formacja Dixie Company.
W sobotnie przedpołudnie o godzinie 10:00 zapraszamy dzieci „od 5 do 15” wraz z rodzicami na Małą Akademię Jazzu do Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Przybyszewskiego 37a w Poznaniu. Mała Akademia Jazzu jest muzyczną propozycją edukacyjną mającą na celu, w atrakcyjnej formie, przybliżyć dzieciom ten rodzaj muzyki. W samo południe ulicą Półwiejską – na trasie pomiędzy Starym Browarem a Starym Rynkiem – przemaszeruje parada nowoorleańska z udziałem muzyków uczestniczących w festiwalu. Po spotkaniu uczestnicy Akademii zostaną przewiezieni na paradę zabytkowym tramwajem – z tej propozycji skorzystać będzie mogło ok.100osób, które jako pierwsze pojawią się na spotkaniu.
Gościem Małej Akademii Jazzu będzie m.in. redaktor muzyczny Ryszard Gloger oraz niemiecka formacja jazzowa Hannover Swing Society.
Uczestników prosimy o przyniesienie własnych instrumentów – bębenków, cymbałków, trąbek itp., do wspólnego muzykowania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Zapraszamy na festiwalową stronę internetową: oldjazzfestival.pl
Wszelkie informacje dot. Małej Akademii Jazzu można uzyskać telefonicznie pod nr 504034476 lub emailowo jacek@zgolinski.net .
Prosimy o potwierdzenie udziału (z podaniem przewidywanej liczby osób) na jeden z wyżej wymienionych adresów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz